Skip to main content

Apie įmonę „Augima”

„Augima” įmonė specializuojasi maisto pakuočių rinkoje ir indų prekyboje nuo 2007-ųjų. Įmonė įsikūrusi Lietuvoje, tačiau bendradarbiauja su įmonėmis tarptautiniu mastu.

Mūsų tikslas – suteikti klientams aukščiausios kokybės maisto pakuočių sprendimus bei indus, kurie atitinka visus jų poreikius ir lūkesčius.

Mes siekiame teikti patikimus ir efektyvius sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams pasiekti aukščiausius produktų standartus.

Kokybė

Mūsų prioritetas – aukštos kokybės produktų gaminimas ir pardavimas: suprasdami klientų poreikius, mes atpažįstame jų lūkesčius, ambicijas ir teikiame techninius standartus atitinkantį sprendimą.

Bendradarbiavimas

Ilgalaikis partnerystės ryšys mums labai svarbus, todėl mes siekiame užmegzti konstruktyvius santykius su savo klientais. Mes stengiamės ne tik tarnauti šiandieniniams klientų poreikiams, bet ir suprasti jų ilgalaikio verslo strategijos tikslus. Mes esame pasiruošę būti jūsų patikimu partneriu ir kurti bendrą ateitį, kurioje visi augtume ir tobulėtume kartu.


Operatyvumas

Mums itin vertingas partnerių pasitikėjimas, todėl mūsų darbai atliekami profesionaliai ir laiku. Šis pasitikėjimas yra pagrįstas mūsų ilgalaikiu darbu savo srityje ir nuolatinėmis pastangomis viršyti klientų lūkesčius.

Adresas ir darbo laikas

I – IV 8:00 – 17:00

V 8:00 – 15:45

Tilžės g. 41
LT-47182 Kaunas, Lietuva

Kontaktai

info@augima.lt

+370 699 96671